Zarezerwuj stolik

Kup VOUCHER dla siebie lub swoich bliskich

Zastanawiasz się, jaki prezent podarować bliskiej osobie? Wypełnij poniższy formularz i zamów nasz Voucher! Bo to właśnie SENSES wybierane jest bardzo często na miejsce świętowania urodzin oraz różnego rodzaju rocznic!


TWÓJ VOUCHER
Do każdego rachunku doliczamy 10% serwisu.

DOSTAWA

DANE ZAMAWIAJĄCEGO

Voucher jest ważny 3 miesiące. Aby z niego skorzystać należy zarezerwowac stolik kilka dni przed planowanym terminem korzystając ze strony Rezerwacja lub dzowniąc na numer 22 331 96 97. Informacje te będą umieszczone również na Voucherze.

Od 2016 roku niezmiennie posiadamy gwiazdkę Michelin, w 2017 roku SENSES bardzo mocno zaznaczyło swoja pozycję w światowej elicie najlepszych restauracji - wygraliśmy nagrodę w plebiscycie World Luxury Restaurants Awards w kategorii „kuchnia polska”. Niezmiennie pniemy się w górę w rankingu przewodnika Gault&Millau, począwszy od 2015 roku (3 czapki i 16 punktów) aż do 2018 roku (4 czapki i 18,5 punktów). Od dwóch lat jest to najlepszy wynik w Polsce. Jako pierwsza restauracja z naszej części Europy zostaliśmy docenieni przez kapitułę The World`s 50 Best Restaurants i znaleźliśmy się na prestiżowej liście The Diners Club® 50 Best Discovery Series. SENSES jest też laureatem wielu nagród i wyróżneń w skali ogólnokrajowej.